Zespół

Agnieszka Kalina-Janas - adwokat, ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2001r., Po studiach podjęła aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Przez 4 lata zdobywała doświadczenie w Kancelarii Adwokackiej prof. dr hab. Andrzeja Kocha w Poznaniu jako aplikant adwokacki. Od 01.01.2006r. prowadzi własną Kancelarię Adwokacką, specjalizując się w prawie cywilnym, spadkowym, gospodarczym, handlowym, nieruchomości i budowlanym, e-comerce, autorskim oraz administracyjnym. W obszarze jej zainteresowań mieści się prawo podatkowe, doradztwo inwestycyjne oraz kwestie związane z przekształceniami spółek. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz przedsiębiorców zajmując się kompleksowym doradztwem skierowanym na proponowanie optymalnych rozwiązań prawnych, w oparciu o wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w obsłudze uczestników rynku jak również osób fizycznych. Praktyka obejmuje doradztwo prawne, wydawanie opinii, przygotowywanie umów, audyty prawne i bieżącą obsługę firm.

Adwokat Agnieszka Kalina –Janas wielokrotnie broniła praw reprezentowanych podmiotów w postępowaniach sądowych i administracyjnych, w tym przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Posiada doświadczenie w dziedzinie negocjacji prowadzących do ugodowego zakończenia postępowań sądowych, rozstrzyganiu sporów wewnątrzkorporacyjnych, w stosunkach pomiędzy wspólnikami spółek kapitałowych, wspólnikami a organami.

Barbara Kanecka-Kaczmarek – radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, kieruje Kancelarią radcy prawnego. Politolog oraz prawnik. Absolwentka Uniwerytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Barbara Kanecka-Kaczmarek otrzymała tytuł radcy prawnego w 2010 roku.

W roku 2012 uzyskała licencję syndyka, tymczasowego nadzorcy sądowego oraz zarządcy przymusowego-obecnie doradcy restrukturyzacyjnego.

Barbara Kanecka-Kaczmarek specjalizuje się szeroko pojętym prawie cywilnym, handlowym, rodzinnym oraz upadłościowym.

Posiada także wiedzę z zakresu międzynarodowych aspektów związanych z zawieraniem umów oraz z dochodzeniem należności od kontrahentów z zagranicy - ta tematyka była przedmiotem prowadzonych przez nią wykładów, w ramach szkoleń organizowanych przez firmę ATL Legal Cnsulting w Poznaniu.

Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego, zastępstwa procesowego oraz windykacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.2009 © Kancelaria prawna Barbara Kanecka-Kaczmarek
Wszystkie prawa zastrzeżone.